27.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Grushta

Etiketim: grushta

U zu me grushta me Cllevion, reagon Noizy: Nuk do lejoj...

0
Reperi i njohur Noizy ka reaguar pas sherrit me fenomenin e rrjeteve sociale, Cllevion, të cilin e goditi me grusht, në një video që...

Zihen me grushta një mes të rrugës, shoqërohen në polici dy...

0
Policia e Tiranës ka shoqëruar pasditen e së hënës dy të rinj në komisariat, pas një konflikti me njëri-tjetrin.Sipas policisë D. V., 25 vjeç...

Katastrofë në palestër, grushta dhe shufra hekuri kokës

0
Katastrofë në palestër, grushta dhe shufra hekuri kokës. Ky është momenti tronditës kur plas sherri midis disa burra në një palestër të cilët përdorin edhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS