13 C
Tirana
Thursday, February 27, 2020
Ballina Etiketimet Kokës

Etiketim: kokës

Katastrofë në palestër, grushta dhe shufra hekuri kokës

0
Katastrofë në palestër, grushta dhe shufra hekuri kokës. Ky është momenti tronditës kur plas sherri midis disa burra në një palestër të cilët përdorin edhe...

Përse shfaqen puçrrat në majë të kokës dhe si t’i eliminojmë?

0
Vetëm ata të cilët kanë problem me puçrra në majë të kokës dinë sa mund të jetë e dhembshme Një numër i madh femrash kanë...

Si mund ta pushoni dhimbjen e kokës pa përdorimin e ilaçeve

0
Dhimbja e kokës është e padurueshme dhe nuk injorohet dot. Për pasojë çdokush kërkon një zgjidhje të menjëhershme që largon dhimbjet sa hap dhe mbyll...