Kapen mbi 70-kg kanabis , arrestohen 2 persona

0
Gjigandi

Dy shqiptar, trafikant droge hjanë arrestuar nga policia e Katanias ditën e sotme pasi u kapën me rreth 70 kilogramë marijuanë. Pas një operacioni policia ka arrestuar Beshir Doraci 32 vjeç dhe Leonard Xhafa 28 vjeç.
Sipas mediave italiane, forcat policore bënë të mundur identifikimin e Beshir Doraci, pas një kontrolli të rreptë në portin e Messinës, në të cilin 32-vjeçari mbërriti me tragetin e linjës nga Kalabria e me automjetin e tij tip BM.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu