Januzaj realizon gol të bukur ndaj Getafes

0
30
Gjigandi

Skuadra e Real Sociedad ka barazuar rezultatin ndaj Getafes.

Golin e barazimit për Sociedadin e ka shënuar, Adnan Januzaj në minutën e 57 të duelit,.

Januzaj u gjet ballë për ballë me portierin, ku nuk dështoi dhe e dërgoi topin në rrjetë.

Lexo edhe:  Aguero ‘takon’ Klopp në FIFA20, reagimi i tij bëhet viral…

Rezultati aktual i takimit është 1-1.

Ja goli i tij: VIDEO

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu