Ja si parashikohet te jete moti – Lajmi i Fundit

0
87
blank
Gjigandi

Muaji tetor nisi me reshje shiu dhe temperatura të ulta, megjithatë situata ndryshoi në javën e dytë të tij. Temperaturat patën një ngritje të ndjeshme dhe kaluam një min-verë në mes të tetorit. Kjo situatë do të vazhdojë edhe këtë fundjavë, prandaj bëni mirë të mos e humbisni dhe të bëni plane për të shkuar diku. Moti do të jetë i kthjellët dhe temperaturat do të varjojnë nga 8-28 gradë. Pra as këtë fundjavë nuk do të ketë shi dhe fundjava do të jetë flakë fare!

Lexo edhe:  Aksident tragjik në Durrës/ Furgoni përplas për vdekje 8-vjeçarin me biçikletë, arrestohet shoferi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu