28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parashikohet

Etiketim: parashikohet

Nga temperaturat 32°C te rrebeshët e shiut, si parashikohet moti për...

0
Sipas MeteoAlb: Qarkullimi i masave ajrore nga Jugu i Europës do të diktojë kushtet e motit në vendin tonë duke sjellë mot të kthjellët...

Temperatura të larta, por çfarë parashikohet pas mesditës në vend? Njihuni...

0
Qarkullimi i masave ajrore nga jugu i Europës vijon në vendin tonë duke sjellë mot të kthjellët dhe të ngrohtë por pas mesditës; vranësirat...

Vranësira dhe rritje temperaturash, si parashikohet moti për sot

0
Shqipëria mbetet me kthjellime dhe kalime të shpeshta vranësirash ku më të dukshme vranësirat do të jenë në zonat malore. Parashikohet që gjatë pasdites,...

Vranësira të shumta e rrebeshe shiu, si parashikohet të jetë moti...

0
Pjesa e parë e ditës sot do të jetë në ndikimin e vranësirave të shumta të cilat më të fokususra do të jenë në...

Temperaturat rriten deri në 23°C, si parashikohet moti për sot

0
ijojnë masat ajërore të qëndrueshme dhe të ngrohta të jenë prezente në të gjithë vendin tonë, duke bërë që në pjesën më të madhe...

Temperaturat rriten ndjeshëm deri në 20°C, si parashikohet moti për sot

0
Sipas MeteoAlb: Territori Shqiptar do të jetë në orët e para të ditës në dominimin e kthjelimeve në pothuajse gjithë vendin, por pritet që...

Rritje temperaturash dhe diell, si parashikohet moti për sot

0
Sipas MeteoAlb: Zhvillimi i një qendre të presionit të lart atmosferik në Mesdhe do të diktojë në kushtet e motit dhe ne vendin tonë,...

Moti i keq përfshin vendin, ja si parashikohet të jetë moti...

0
Moti i keq ka përfshirë vendin tonë ditën e sotme.Sistemi frontal i cili ka përfshirë vendin do të përfundojë gradualisht pasdite e në mbrëmje....

Luhatje temperaturash, ja si parashikohet moti për ditën e sotme

0
Sipas MeteoAlb gjatë gjithë ditës i gjithë territori shqiptar paraqitet në ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike duke bërë qe moti i kthjellët të...

Keni menduar që nesër të shkoni në plazh, ja si parashikohet...

0
Alternime kthjellimesh dhe vranësira deri të dendura, kështu parashikohet moti për ditën e diel. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak ka njoftuar se reshjet e shiut do të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS