Idris Elba tregon xhentilesën e tij në tapetin e kuq, teksa kujdeset të mbajë fustanin e gruas de…

0
8
Gjigandi

Idris Elba dhe gruaja e tij Sabrina ishin në çdo centimetër të tyre një çift perfekt teksa u ngjitën në tapetin e kuq për premierën e filmit të tij “Three Thousand Years of Longing” në Festivalin e Filmit në Kanë të premten.

Aktori, 49 vjeç dukej mjaft elegant teksa iu bashkua bashkëshortes së tij magjepsëse, Sabrina, 32 vjeçe, e cila mahniti me paraqitjen e saj me një fustan jargavan nga ‘Tony Ward Couture’, shkruan

DailyMail

.

Dhe në një moment të ëmbël që ra në sy, aktori e ndihmoi atë me bishtin e gjatë të fustanit të saj, në mënyrë ajo të merrte pozën perfekte.

Ylli i spektaklit, Idris Elba u vesh për t’i bërë përshtypje audiencës me një kostum të marinës me detaje të zeza, të cilin e kombinoi me këpucë me shkëlqim dhe një orë luksoze.

Sabrina nxirrte elegancën e saj në pah me fustanin lundrues, i cili mburrej me detaje floriri, ndërkohë që flokët e saj të zeza dhe të hijshme ishin lënë të lirshme.

Sipas IMDb, filmi i ri i Elbas flet për një ‘grua britanike të vetmuar dhe të hidhur’ e cila ndeshet me një xhind gjatë një udhëtimi në Stamboll.

Filmi është shkruar nga regjisori i “Mad Max”, George Miller dhe ka një buxhet prej rreth 60,000,000 dollarësh amerikanë.

/abc24.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu