I shpallur në kërkim për trafikim droge dhe vjedhje, arrestohet shqiptari në Kakavijë

0
21
Gjigandi

Një shqiptar është arrestuar në pikën kufitare të Kakavijës nga policia greke, pasi ishte shpallur në kërkim nga autoritetet belge për trafik droge vjedhje.

Arrestimi i tij erdhi pas një kontrolli të detajuar, ku shqiptari rezultoi i kërkuar me urdhër europian arresti nga autoritetet belge dhe më pas u prangos në tentativë për të kaluar kufirin për në vendin tonë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu