29.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Droge

Etiketim: droge

Shpërndante drogë në zona të ndryshme të Tiranës, arrestohet 27-vjeçari

0
Një 27-vjeçar është arrestuar, pasi shpërndante lëndë narkotike kokainë, në zona të ndryshme të Tiranës. Shtetasi me iniciale V. H., akuzohet për veprën penale “Prodhimi...

U kap me drogë dhe akuzohet për vrasjen e të riut...

0
Gjykata e Tiranës ka lënë në burg Lulzim Spahian, pasi u kap me një sasi droge. Burime për median bëjnë me dije se Spahia ishte...

E PLOTË/ Arrestimi i Agim Kajmakut me drogë me vlerë 1...

0
  Ish-kryebashkiaku i Vorës Agim Kajmaku është arrestuar nga policia italiane, pasi është kapur me 20 kilogramë lëndë narkotike e llojit kokainë. Mediat italiane bëjnë të...

“E justifikoi dhe ia fshehu drejtësisë sa mundi”, Alibeaj reagon për...

0
  Enkelejd Alibeaj ka reaguar në lidhje me arrestimin e ish-kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku i cili është kapur me 20 kg kokainë në shtetin...

U kap me drogë në Itali, përballjet me drejtësinë të Kajmakut:...

0
  Ish-kryebashkiaku i Vorës Agim Kajmaku është arrestuar nga policia italiane, pasi është kapur me 20 kg drogë. Ish-kryebashkiaku është tashmë përpara drejtësinë italiane, ndërsa...

Tiranë/ Drejtonin automjetet nën efektin e drogës, arrestohen tre persona

0
Shkon në 21 numri i drejtuesve të mjeteve që kanë rezultuar nën efektin e drogave, pas testimit me aparatin AquilaScan. Shtetasit me iniciale S. K.,...

Përshtati lokalin për prodhim kriptomonedhash dhe përdorim droge, arrestohet 31-vjeçari në...

0
Një 31-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit pasi kishte përshtatur lokalin në pronësi të tij për prodhimin e kriptomonedhave dhe për përdorim droge.Policia...

I shumëkërkuar për drogë e mashtrim në Gjermani, arrestohet 33-vjeçari në...

0
Një 33-vjeçar është arrestuar në Morinë, pasi rezultonte në kërkim ndërkombëtar. Shtetasi me iniciale E. C., banues në Prizren akuzohet për veprat penale “Përdorues droge”,...

Droga dërgohet në Turqi, ja përse bandat shqiptare kultivojnë kanabis në...

0
Të dhënat e siguruara nga BIRN tregojnë se ndërsa gjatë vitit 2021 janë regjistruar vetëm tre raste të kultivimit të kanabisit në ambiente të...

Investigimi/ Dubai, aty ku kriminelët shqiptarë urdhërojnë vrasje dhe drejtojnë trafikun...

0
Në dhjetor 2020, Prokuroria Speciale kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, e sapokrijuar e Shqipërisë, SPAK, bëri lëvizjen e saj kundër të ashtuquajturës “banda...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS