34.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Trafik

Etiketim: trafik

Miniaplikacioni “Trafik në afërsi” do të vijë së shpejti në Google...

0
Aplikacioni Hartat e Google për pajisjet Android së shpejti do të jetë një veçori e re e dobishme.Ky është një miniaplikacion i ri "Trafiku...

Toka, vilë luksoze dhe 4 makina, sekuestrohen pasuritë e të dënuarit...

0
Policia e Shtetit ka njoftuan sot sekuestrimin e disa pasurive që i përkisnin shtetasit Gentian Sharra dhe familjarëve të tij në Elbasan.Drejtori i Policisë...

Refuzon medaljen se rivali i vonohet në trafik

0
Fitoi sfidën në tavolinë, pasi rivali i tij nuk paraqitet në kohë në ring, pasi kishte mbetur i bllokuar në trafik. Gjithsesi, pas ceremonisë,...

Trafik i rënduar në autostradën Durrës-Tiranë/ Policia apel shoferëve: Ndiqni këto...

0
Për shkak të trafikut të rënduar në autostradën Durrës- Tiranë, Policia Rrugore iu bën apel shofërëve të zgjedhin rrugë alternative për të hyrë në...

Gati 4,300 gjoba të shqiptuara në maj, policia bën apel për...

0
Policia e Kosovës ka shqiptuar afro 4,300 gjoba për kundërvajtje në trafik nga fillimi deri në fund të majit. Si rrjedhojë, rendvënësit kanë kërkuar...

Prokuroria e Posaçme në Shqipëri kërkon 128 vite burg për 8...

0
Prokuroria e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit në Shqipëri (SPAK) ka dhënë sot pretencën për 8 prej 35 të pandehurve të operacionit "Shpirti", të...

Investigimi/ Dubai, aty ku kriminelët shqiptarë urdhërojnë vrasje dhe drejtojnë trafikun...

0
Në dhjetor 2020, Prokuroria Speciale kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, e sapokrijuar e Shqipërisë, SPAK, bëri lëvizjen e saj kundër të ashtuquajturës “banda...

Trafik i rënduar në rrugën e Rinasit, drejtuesit e automjeteve drejt...

0
Ministrja shqiptare e Energjisë dhe Infrastrukturës, Belinda Balluku bëri thirrje sot që të shmanget ngarkesa e panevojshme të rrugës drejt aeroportit të Rinasit.Në një...

I dënuar për trafik narkotikësh në Itali/ Kapet 42 vjeçari në...

0
Një 42 vjeçar i shpallur në kërkim për trafik narkotikësh në Itali, është vënë në prangat e policisë së Elbasanit.Policia bën me dije se...

Kapet shqiptari i shumëkërkuar nga Interpoli/ Akuzohet për trafik ndërkombëtar të...

0
Një 55-vjeçar shqiptar me pasaportë holandeze është arrestuar në Ekuador pasi dyshohet për trafik droge dhe pjesëmarrje në një organizatë kriminale.Shqiptari i identifikuar si...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS