I moren jetet Indrit Çelajt, arrestohen nipat dhe xhaxhai – Lajmi i Fundit – Lajme

0
46
Gjigandi

Arrestohet nga efektivët e policisë Tiranë Lulzim Kusi, pasi akuzohet për armëmbajtje pa leje.   Lulzim Kusi është xhaxhai i dy vëllezërve Kusi që vranë Indrit Çelajn pak kohë më parë në zonën e Myslym Shyrit në Tiranë.     Gjatë kontrollit në banesën e tij në datën 6 Shtator është gjetur armë pa leje.  

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu