I doli “Jeep”-i para, ky është shqiptari që vdiq në Itali

0
66
Gjigandi

Dita e dytë e korrikut ishte tragjike për një familje shqiptare në Itali, që humbi djalin Alfred Voka 37-vjeç.

Aksidenti ndodhi në një kryqëzim në Varese.

Emri është publikuar dje nga mediat italiane. Shqiptari udhëtonte me një motor tip Yamaha V-Max dhe u përplas nga një “Jeep”.

Ishte makina që i preu rrugën motorit. Shqiptari ndërroi jetë menjëherë në vendin e ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu