19.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ky

Etiketim: ky

I doli “Jeep”-i para, ky është shqiptari që vdiq në Itali

0
Dita e dytë e korrikut ishte tragjike për një familje shqiptare në Itali, që humbi djalin Alfred Voka 37-vjeç. Aksidenti ndodhi në një kryqëzim në...

Ky do të jetë ‘pallati’ ekskluziv prej 21 milionë eurosh i...

0
Cristiano Ronaldo do të ndërtojë shtëpinë e tij të dytë në Portugali. Ai tashmë e ka një luksoze në vendlindje, Madeira, por do të...

Ky çaj që konsumojmë shpesh mund të jetë fatal për mëlçinë...

0
Supozimi i shumicës së njerëzve është se çajrat janë të shëndetshëm dhe mund të na ndihmojnë vetëm të luftojmë virusin.Megjithatë, është shumë e rëndësishme...

Koret raciste në ndeshjen mes Greqisë dhe Kosovës, Muriqi arbitrit: ‘Ky...

0
GREQI- U zhvillua takimi mes Greqisë dhe Kosovës në transfertë, ku dardanët humbën me rezultatin 2-0. Ekipi kosovar rezistoi deri në minutën e 71-të...

Arbon Desku: Vokrri, Peci e Binaku, ky trinom ka fituar pavdekësinë

0
Sot është katërvjetori i vdekjes së legjendës së futbollit Fadil Vokrri.Ai ishte kryetar i FFK-së deri në ditën e vdekjes.Ajo që e veçon datën...

Sa i kobshëm ky numri 9-të, me këtë datë vdiqën tre...

0
Data me numrin 9-të, sa e kobshme! Në këtë datë me numër 9 vdiqën tre emra të mëdhenj të sportit të Kosovës.Tre emra ikën...

Twitter pritet të përmbushë kërkesën e Musk për qasjen në të...

0
Elon Musk ka kërcënuar do ta tërheq marrëveshjen prej 44 miliardë dollarësh për Twitter, duke thënë se kompania ka refuzuar t'i japë atij informacione...

Edhe në moshën 91-vjeçare, ky tifoz nuk humbet asnjë ndeshje të...

0
Pasioni i tij duket më i farkëtuar se kurrë. Venant Sochon, 91 vjeç, është ndjekësi (tifozi) historik i Laval. Ai banon rreth 30 kilometra...
Fansat e Dua Lipës të tronditur – pas momenteve intime me Aron Piper, ky i fundit shihet duke shk…

Fansat e Dua Lipës të tronditur – pas momenteve intime me...

0
Dua Lipa ka tronditur fansat teksa e gjeti veten të përfshirë në një 'trekëndësh dashurie' me yllin e Netflix, Aron Piper dhe këngëtaren angleze,...

EMRI/ Ky është një nga autorët e plagosjes së 3-fishtë në...

0
Gjegj Arapi, një nga autorët e plagosjes së trefishtë pas sherrit të ndodhur pasditen e sotme në Ksamil është me precedentë të mëparshëm penalë.Burime bëjnë me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS