Hiqen 14 patenta ne Tirane-Durres, policia: Mos nxitoni, familja ju pret! – Lajmi i Fundit – Lajme

0
53
Gjigandi

Policia ka pezulluar 14 patenta ne rrugen Tirane-Durres naten e kaluar. Njoftimi eshte dhene permes nje videoje ne faqen e policise se shtetit. Në rrugën interurbane Tiranë-Durrës. Për 4 orë, 14 Patenta të pezulluara. Vijon kontrolli me Radar nga Policia Rrugore për parandalimin e aksidenteve. Edhe pse Policia Rrugore ka shtuar kontrollet duke perdorur mjetet speciale Radar e Drager, edhe pse gjatë fundjavave janë ✍ shume drejtues mjetesh për shpejtesi tej normave te lejuara perseri ka drejtues mjetesh që rrugën e trajtojnë si pistë dhe makinën si ✈. 145 km/h deri 174 km/h, nxitim që rrezikon jetën. Destinacioni🏡❓❓❓❓❓🚑❓❓❓ Mos shpejtoni të dërgoni patentën në banesë por ecni ngadalë që të shkoni ju bashkë me patentën se familja ju pret.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu