9.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Pret

Etiketim: pret

Policia ‘pret fijet’ e krimit, çmontohen 20 kamera të tjera në...

0
Policia e Shtetit prej disa kohësh ka ndërmarrë një aksion për çmontimin e kamerave të vendosura paligjshmërisht në disa qytete, pas të cilave kryesisht...

Miku i tij preu damarët për të shpërqendruar policët, Arbër Çekaj...

0
Gjykata e Tiranës i ka dhënë një tjetër dënim Arbër Çekaj, biznesmenit të dënuar më parë me 14 vite burg nga Gjykata e Posaçm,e...

Rama në vizitë në Kiev, deputeti i PD-së: Një fund i...

0
Deputeti i PD-së, Agron Gjekmarkaj ka reaguar i revoltuar në lidhje me vizitën e kryeministrit Edi Rama në Kiev. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale,...

Pret penalltinë vendimtare duke kërcyer, portieri hero dërgon Australinë në Kupën...

0
Australia është kualifikuar për të pestën herë radhazi në Kupën e Botës, duke mposhtur Perunë me penallti në "play-off"-in e AFC-CONMEBOL.Pas 120 minutash lojë...

Meta pret Presidentin e ri Bajram Begaj: Suksese në detyrën e...

0
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka njoftuar sot se ka pasur një takim me Presidentin e zgjedhur, Bajram Begaj.Në një postim në Facebook, Meta...

Ministrja Kushi pret Raportuesen e PE për Shqipërinë, diskutojnë për ecurinë...

0
Ministrja e Arsimit dhe Sportit Evis Kushi priti në një takim në ambientet e Ministrisë së Arsimit Raportuesen e Parlamentit Evropian për Shqipërinë, Isabel...

Varhelyi uron Begajn, pret bashkëpunim për integrimin e Shqipërisë në BE

0
Komisioneri për Zgjerim, Oliver Varhelyi, ka uruar Bajram Begajn, pasi ky i fundit sot u zgjodh president i Republikës së Shqipërisë."Urime për Bajram Begajn...

Turizmi kthehet në normalitet, Shqipëria pret mbi 1 milion vizitorë në...

0
Mbi 1 milion të huaj kanë hyrë në Shqipëri në 4 muajt e parë të vitit, ku numri më i madh është shënuar në...

Veliaj pret kryebashkiakun e Roterdamit/ Thirrje tifozeve për festë dhe paqe

0
Kryebashkiaku i Roterdamit Ahmed Aboutaleb ka mbërritur në Tiranë të martën në mbrëmje për finalen mes Romës dhe Feynoord që do të mbahet sot...

Ramën pret Dendias, diskutohen marrëdhëniet dypalëshe dhe perspektiva e Shqipërisë në...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka pritur sot në takim Ministrin e Punëve të Jashtme të Greqisë, Nikos Dendias.Përmes një postimi në rrjetet sociale,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS