Gjysma e Tiranës pa drita nesër/ Ja zonat dhe oraret | Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Gjysma e Tiranës do të jetë pa energji elektrike gjatë ditës së nesërme.
OSHEE ka njoftuar se është duke bërë investime në zona dhe do të shkëpusë energjinë në zona të ndryshme.

Më poshtë keni oraret dhe zonat ku do të ndërpritet energjia elektrike.
Njoftim për abonentët Tiranë
Stakim i datës 3 Tetor
Për shkak të punimeve të planifikuara në kuadër të investimit për rikonstruksionin e kabinave, në datën 3 tetor do të stakohet energjia në disa zona
09:00-11:00
rruga e Kavajës, rruga ‘Kel Kodheli’
11:20-15:00
rruga ‘Kongresi i Lushnjes’, rruga ‘Ylbere Bylykbashi’
13:00- 15:00
rruga ‘Urani Pano’, prane Veve Center.
09:00-15:00
rruga e Dibrës, rruga e Barrikadave, rruga ‘Ibrahim Buzhiqi’, rruga ‘Dervish Hekali’, rruga ‘Riza Cerova’, rruga ‘Idriz Dollaku’, rruga ‘Shemsi Haka’
10:00- 12:00
rruga ‘Dervish Hatixhe’, rruga ‘Bardhok Biba’

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu