Foto/ Shkoi për ushqim qytetarit në Durrës i përfshijnë në faturë edhe muzikën LIVE, ja sa kushton për person

0
37
Gjigandi

Tashmë dhe muzika live në restorante do e ketë një kosto. Duhet të keni kujdes pasi  mund t’ju ndodhë që së bashku me kostot e ushqimit të keni të përfshirë në faturë edhe çmimin e muzikës live, që deri më tani kushton 200 lekë për person.

Kështu ka ndodhur në Durrës. Një qytetar ka ndarë faturën e tij në rrjetet sociale dhe ka nënvizuar se në listë është dhe çmimi për muzikën live.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu