Finalja/ Erion Veliaj u jep “Kupën e Mirënjohjes” punonjësve të policisë. Vlerësohet edhe Qibini i “Rrugores”

0
20
Gjigandi

Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj me anë të një kupe si formë simblike ka falenderuar të gjithë punonjësit e policisë së Shtetit dhe atë Bashkiake.

 FALEMINDERIT! Për secilin prej atyre që u përkushtuan me mish e shpirt, që Tirana të dilte faqebardhë nga mikpritja e finales së Uefa Conference League. ⚽️🏆🏃🏻

FALEMINDERIT!
Për secilin prej atyre që u përkushtuan me mish e shpirt, që Tirana të dilte faqebardhë nga mikpritja e finales së Uefa Conference League. U jam mirënjohës të gjithë punonjësve të policisë së Shtetit dhe asaj Bashkiake, secilës prej skuadrave tona të palodhura të pastrimit
, që e kthyen qytetin xixë në pak kohë, shërbimeve të transportit, ajror e portual – MIRËNJOHËS të gjithë qytetarëve të Tiranës, që treguan se janë mikpritës dhe dashamirës! 👏🏻

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu