“O plehra ne jemi këtu”, deputeti i opozitës hyn në Komisionin e Ligjeve: Pse i bëni online?

0
Gjigandi

Saimir Korreshi, deputeti i Partisë Demokratike bashkë me kolegë të tjerë të opozitës paraditen e sotme ka debatuar me tone të ashpra në ambientet e Komisionit të Ligjeve.

Në një video të kapur nga mediat, Korreshi ka hyrë në sallën e Komisionit dhe ka gjetur disa nga kolegët e PS gjatë mbledhjes online.

Deputeti ka pyetur përfaqësuesit e PS, se përse janë online kur deputetët janë prezentë.

O plehra, jeni plehra”, dëgjohet të thotë Korreshi i shoqëruar nga kolegët Dashnor Sula dhe Dhurata Çupi.

Protesta e deputetëve ka arritur në nivel përplasjesh edhe më shumë pas ditës së djeshme, ku deputetë të opozitës u përleshën me Gardën e Republikës.

 

j.l./ ABC24.AL 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu