Emri/ Aksidenti te ‘Kodra e Diellit’, ndërron jetë një prej të plagosurve

0
Gjigandi

Shtetasi Begzan Hysa i cili u plagos dje nga një aksident në zonën e “Kodrës së Diellit” ka ndërruar jetë në spital.

Kujtojmë se drejtuesja e mjetit Elinta Garo aksidentoi tre këmbësorë në trotur, ku për pasojë është arrestuar.

Të plagosur mbetën edhe shtetasit V. H., 57-vjeçe dhe A. T., 27-vjeçe të cilat  ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu