Eksploziv biznesit në Tiranë

0
21
Gjigandi

Mëngjesin e sotëm, pranë Liqenit të Thatë, shtetasit me iniciale R.P, i është vendosur një sasi e vogël eksplozivi.

Policia raporton se ka vetëm dëme materiale.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 28.07.2022, në orën 04:35, në afërsi të Liqenit të Thatë, në një servis automjetesh, në pronësti të shtetasit R. P., është vendosur një sasi e vogël lënde plasëse dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu