22.5 C
Tirana
E premte, 19 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Biznesit

Etiketim: biznesit

Eksploziv biznesit në Tiranë

0
Mëngjesin e sotëm, pranë Liqenit të Thatë, shtetasit me iniciale R.P, i është vendosur një sasi e vogël eksplozivi. Policia raporton se ka vetëm dëme...

U takua me përfaqësuesit e biznesit të vogël, Berisha i jep...

0
Kreu i PD-së, Sali Berisha ka marrë pjesë këtë të martë në takimin me përfaqësuesit e biznesit të vogël. Në fjalën e tij, Berisha u...

Plani i biznesit të Butrintit, katering dhe rritje të çmimit të...

0
Një plan i qeverisë shqiptare për menaxhimin e Parkut Kombëtar të Butrintit si një fondacion, parashikon rritje të çmimit të biletës për vizitorët si...

Tabaku publikon faturat e energjisë së biznesit: Është rritur çmimi, qeveria...

0
Në diskutimin për aktin normativ që po diskutohet në Komisionin e Ekonomisë dhe Financave, nënkryetarja e PD Tabaku u shpreh se Akti Normativ duket...

Rama sjell shembullin e biznesit të vogël: Duhet të paguante faturën...

0
Kryeministri Edi Rama ka prezantuar pikat e Paketës së Rezistencës Sociale me përfaqësuesit e biznesit të vogël në Durrës, duke theksuar sërish faktin se...

Katër hapa para se t’i futeni biznesit

0
Nuk jeni vetëm nëse po mendoni për të ndërruar punën ose për të filluar një biznes të ri dhe të hidheni në korporatën Amerikane. Por...

Nuk ju bindën urdhërit të qeverisë, policia I vë shiritin biznesit...

0
Qeveria ka ndaluar hapjen e klubeve të natës, diskove, lounge bareve dhe çdo lloj shërbimi të kësaj natyre në mjedis të mbyllur apo të...

‘Hyrrem’ lë aktrimin dhe i futet biznesit, ja çfarë dyqani ka...

0
Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli mori një famë të madhe me rolin e saj si “Hyrrem” në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, serial historik i cili...

Majko: Diaspora, burimi i stabilitetit ekonomik të Shqipërisë. Dhoma e Biznesit...

0
Dhoma e Biznesit të Diasporës Shqiptare zhvilloi pasditen e sotme një takim prezantues  të aktivitetit të saj. Veç përfaqësues të bizneseve të Diasporës shqiptare, në...

Tabaku jep ofertën e PD: Stop 18 taksave, shteti nuk mbahet...

0
Ish-deputetja e PD-së, Jorida Tabaku, duke folur në takimin e organizuar nga Dhoma Amerikane e Tregtisë mbi sondazhin më të fundit mbi klimën ndaj...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS