Berat Buzhala dhe Dritan Shakohoxha përplasen për kombëtare

0
43

Gazetari, Berat Buzhala, dhe drejtori i Supersport, Dritan Shakahoxha, kanë debatuar se kur do të duhej të bashkoheshin shqiptarët në një kombëtare.

Shakahoxha ka thënë se pas dy botërorëve shqiptarët do të kenë një ekip, dhe……

Gjigandi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu