Bayerni merret vesh me lojtarin

0
34
blank
Gjigandi

Megjithëse në kohë pandemie, Bayern Munih ka arritur marrëveshjen me mesfushorin e Manchester Cityt, Lorey Sane.

Klubi gjerman dhe lojtari janë dakord që të nënshkruajnë një marrëveshje 5-vjeçare që do e “blindojë” sulmuesin në Mynih, zbulojnë mediat ndërkombëtare.

Tashmë drejtuesit e gjermanëve do të nisin bisedimet me “qytetarët” pasoi në tavolinë kanë ofertën me vlerë 40 milionë euro për të rrëmbyer “xhevahirin” 24-vjeçar.

Presim kur të hapet dritarja e transferimeve, Bayern të kryejë një lëvizje të bujshme drejt Munihut.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu