Ballina Etiketimet Vesh

Etiketim: vesh

Vëllai i Elena Hysës rrëfen si mori vesh masakrën e Dan...

0
Erjon Hysa, vëllai i Elena Hysës ka rrëfyer se ka qenë në Gjermani kur mësoi se Dan Hutra kishte kryer masakër në shtëpinë e...

Detaji që ra në sy/ Rama vesh kravatën me ‘v*gina’ të...

0
Kryeminitri Edi Rama ka marrë pjesë në mbledhjen e Komitetit Politik Evropian që u mbajt në Pragë. Ajo që ra në sy ka qenë krevata...

Balla i dhuroi bluzën, eurodeputeti Cuffe e vesh në seancën plenare...

0
Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka përshëndetur Rezolutën e Parlamentit Europian mbi Raportin e Komisionit të 2021 si dhe debatin...

“Si u zhvarros dhe u vesh me një fletë plumbi arkivoli...

0
Një histori që shumë pak mund ta dinë, ose pak është dëgjuar e shkruar. Disa dekada janë lënë pas, nga mesditja e së enjtes...

U zhduk në mënyrë misterioze/ “Isha në hotel, nga mediat e...

0
Sekretarja e Gjykatës së Lezhës Klaudja Marku, e cila u shpall e humbur nga bashkëshorti i saj, është gjetur ditën e sotme nga policia.Pas...

Dëborë në prill! Bulqiza vesh “mantelin e bardhë” edhe në pranverë

0
Edhe pse jemi në muajin prill, zyrtarisht në pranverë, qyteti verior i Bulqizës sërish ka veshur "mantelin e bardhë".Bulqiza është përfshirë nga reshje shiu...

“Askush nuk do e marrë vesh”/ Abuzoi s*ksualisht me të bijën,...

0
Prokuroria e Korçës ka përfunduar hetimet dhe ka dërguar për gjykim dosjen në ngarkim të 37-vjeçarit Rudolf Merolli, i cili dy muaj më parë...

Bebe Rexha shfaqet provokuese dhe me stil, ‘harron’ të vesh reçipeta

0
Bebe Rexha gati sa nuk e nxori gjoksin. Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, duket tejet joshëse në imazhet e fundit. Duke qenë aktive në rrjete...

Çorape pambuku e nxehtë me kripë deti, trajtim për dhimbjet dhe...

0
Dhimbjet e veshit dhe infeksionet e veshit janë të zakonshme, veçanërisht te fëmijët e vegjël, ato shoqërohen me dhimbje dhe siklet të fortë. Dhimbja në...

Kryebashkiaku u vesh si i pastrehe per te pare si punojne...

0
Kryebashkiaku u vesh si i pastrehe per te pare si punojne punonjesit e tij. Rezualtati eshte shokues

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24