Asnjë ditë pushim për demokratët, Berisha bën lëvizjen e radhës

0
40
Gjigandi

Nuk ka pushime për demokratët. Pesë ditë pas protestës, Sali Berisha ka bërë një tjetër lëvizje.

Kryetari i Partisë Demokratike do të mbledhë këtë të martë kryetarët dhe sekretarët e degëve.

Mbledhja është thirrur në orën 18:30 të pasdites dhe do të zhvillohet në selinë blu.

Berisha pritet që të ngrejë strukturat, pasi në shtator ka paralajmëruar protesta të vazhdueshme kundër qeverisë Rama.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu