Aksident ne Fier, kamioni perplaset me “Benz”-in, bllokohet trafiku – lajmi fundit

0
138
blank
Gjigandi

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në unazën e qytetit të Fierit në lagjen ‘Sheq i madh’. Një automjet i tonazhit të rende ka goditur një ‘Benz’, që i ka prerë rrugën. Nga aksidenti fatmirësisht nuk ka të dëmtuar, por vetëm dëme materiale. Në vendngjarje ka shkuar policia e cila po punon për zbardhjen e përplasjes. Ndërkohë për pak minuta në këtë aks rrugor është krijuar trafik. Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu