Vodhi 1 mln lekë nga posta në Kamës, arrestohet Elis Suçi

0
Gjigandi

Është arrestuar ditën e sotme autori i dytë i grabitje në filialin e postës shqiptare në Kamës.

Elis Suçi arrit t’ia mbathte ditën e djeshme, ndërsa u arrestua Algert Kurti.

Suçi ishte shpallur dhe më herët në kërkim pasi ishte dënuar për një vjedhje tjetër, ndërsa në muajin mars ai u përfshi në një shkëmbim zjarri me policinë e Kamzës, në përpjekje për t’i shpëtuar arrestimit.

Atë kohë ai arriti të shpëtonte, për tu prangosur sot për vjedhjen e 100 mijë lekëve në postë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu