10 C
Tirana
Friday, February 28, 2020
Ballina Etiketimet Vodhi

Etiketim: vodhi

Al-Bagdadin e tradhtuan! Spiuni që vodhi mbathjet e liderit të Shtetit...

0
Kurdët sirianë pretendojnë se kishin arritur të vendosnin një spiun në rrethin e brendshëm të Abu Bakr al-Bagdadi, i cili vodhi një palë mbathje...

Fuga: Mirë Europa paska faj! Po ai që vodhi lopën nuk...

0
Artan Fuga ka ironizuar ne lidhje me vendimin e BE per mos hapjen e negociatave me Shqiperine dhe Maqedonine. Mirë...

Punonte ne shtepive e grekeve, vodhi mijëra euro dhe bizhuteri, arrestohet...

0
Një 30-vjeçare shqiptare, e cila punonte si ndihmëse shtëpiake, është arrestuar nga policia. Ajo akuzohet se ka vjedhur bizhu dhe para...