VIDEO/ Zjarr i madh në Karaburun

0
13
Gjigandi

 

Vijon situata e rënduar nga zjarri i cili ka përfshire zonën mbi bazën e Pashalimanit në Karaburun. Terreni është mjaft i vështirë për fikjen e zjarrit dhe kërkohet ndërhyrja nga ajri.

Zjarri i ndihmuar nga era rrezikon të përhapet edhe më shumë duke rrezikuar seriozisht banesat por dhe bazën e Pashalimanit. Ndërkohë që për fikjen e zjarrit janë policia dhe punonjës së zonave te mbrojtura.

Burimi: top-channel.tv

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu