Kontrolle masive për kultivimin e kanabisit në Vlorë

0
11
Gjigandi

Një operacion anti-drogë ka nisur nga policia e Vlorës.

Mësohet se efektivë të policisë kufitare dhe asaj vendore janë aktualisht duke kryer kontrolle në terren.

Burime për median bëjnë me dije se kontrollet janë fokusuar  kryesisht në zonat pyjore, në Njësinë Administrative Novoselë si dhe ne disa fshatra të lumit të Vlorës.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu