VIDEO/ Polici hero shpëton foshnjën nga një vdekje e mundshme…

0
12
Gjigandi

 

Një video prekëse është bërë virale në rrjetet sociale.

Një foshnjë në SHBA kishte vështirësi në frymëmarrje, por fatmirësisht një polic i ka ardhur menjëherë në ndihmë. Polici, ka arritur t’i japë ndihmën e parë foshnjës, e cila ka reaguar më pas.
Në video, shfaqet gjithashtu dhe e ëma e fëmijës, e cila duket tejet e dëshpëruar nga e gjithë kjo situatë. Videoja është publikuar nga “Daily Mail” dhe në drejtim të saj kanë vërshuar mijëra komente pozitive. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme…

Burimi: top-channel.tv

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu