fbpx
21 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Shpëton

Etiketim: shpëton

Makina aksidenton 60-vjeçarin në Korçë, i biri kapërcen kangjellat dhe shpëton

0
Një aksident i rëndë është regjistruar këtë mbrëmje në Korçë pranë spitalit rajonal. Makina ka ka parakaluar në krah të gabuar dhe ka goditur një...

U denoncua nga shqiptarja, përdhunuesi serial bie në humnerë 200 m...

0
Pas më shumë se 2 javësh në arrati, 47 vjeçari i cili akuzohet për rrëmbimin dhe përdhunimin e një vajze shqiptare në Greqi u...

Bie pema te kryeministria, shpëton për mrekulli gardisti

0
Një pemë është rrëzuar tek Kryeministria por fatmirësisht pa shkaktuar dëme. Pema e rënduar nga lagështia dhe për shkak të vjetërsisë është thyer duke rrezikuar...

As Adelina Berisha nuk i shpëton ‘Tik Tok-ut”, habit kur pytet...

0
Këngëtarja kosovare, Adelina Berisha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra...

E la për një tjetër, burri vret gruan shtatzënë, shpëton mrekullisht...

0
Është dënuar me burg një 51 vjeçar i cili qëlloi për vdekje ish-bashkëshorten, ndërsa ajo ishte në muajin e 8-të të shtatzënisë. Ramanodge Unmathallegadoo, nuk...

Shpëton jetë: Ja pse dera e dhomës së gjumit duhet të...

0
Nëse ka shumë arsye të flini me derë hapur, nga të qenit në gjendje të dëgjoni fëmijën tuaj duke qarë ose hajdutët, kjo është...

Karteli i drogës vret 7 anëtarë të familjes, mrekullisht shpëton foshnja...

0
Një ngjarje si nëpër filma ka ndodhur në shtetin verior të Sonora të Meksikës të hënën. Një vajzë 7-muajshe u gjet e gjallë në një...

Shkrumbohet makina, shpeton per mrekulli drejtuesi – Lajmi i Fundit

0
Një automjet është përfshirë nga flakët në ecje e sipër në aksin Berat-Drobonik.   Makina, tip Fiat...

Zjarr ne katin e peste te nje pallati ne Shkoze, shpeton...

0
Një zjarr ka përfshirë një apartament në katin e pestë të një pallati në Shkozë, tek banesat sociale. Në apartamenten banonte...

Zjarr ne katin e peste te nje pallati ne Shkoze, shpeton...

0
Një zjarr ka përfshirë një apartament në katin e pestë të një pallati në Shkozë, tek banesat sociale. Në apartamenten banonte...