Tyson Fury tregon fizikun e tij muskuloz teksa kërcen para pasqyrës me gruan e tij përpara një mb…

0
6
Gjigandi

Ai thuhet se është pensionuar, por ende nuk ka asgjë zyrtare pasi ende synon të luftojë për titullin kampioni unifikuar për pesha të rënda.

Tyson Fury, 33 vjeç, u lajmërua në Instagram të dielën për të ndarë një klip argëtues teksa përgatitej për një mbrëmje pushimi me gruan e tij Paris, 32-vjeçare, e cila mendohet se është në pritje të fëmijës së tyre të shtatë.

Në klip, boksieri shfaqi fizikun e tij muskuloz teksa kërcente pa këmishë në pasqyrën e hotelit përkrah gjysmës tjetër të tij, shkruan

DailyMail

.

Çifti i dashuruar, të cilët kanë gjashtë fëmijë, shijuan çaste të bukurasë bashku para se të dilnin në qytet.

Në klipin prej 11 sekondash, dyshja imitonin C’est Si Bon të Ertha Kitt në pasqyrën e gjatë të dyshemesë.

Boksieri, i cili fitoi titullin e tij të peshave të rënda WBC duke mposhtur Dillian Whyte muajin e kaluar, kishte veshur një palë pantallona të bardha të ngushta në video, të cilat i kombinoi me atlete të zeza dhe një rrip të ngjashëm.

Duke i mbrojtur sytë nga dielli pas një palë syzesh rrethore, Tyson u mbajt në ijet e lakuara të gruas së tij përpara se të nxirrte gjuhën para kamerës.

Paris, e cila thuhet se është shtatzënë me fëmijën e shtatë, ka nxjerrë në pah karficat e saj elegante në klip teksa kishte veshur një palë pantallona të shkurtra të bardha dhe një shall nga marka “Versace”.

Dyshja shkelmuan këmbët e tyre dhe tundën ijet për kamerën përpara se të rrëzoheshin në të qeshura.

Çifti kërcenin në dhomën e mrekullueshme, e cila ishte zbukuruar e gjitha në të bardha, me një karrige krahu në sfond dhe dorezat e dyerve rozë në dollapët e pasqyruar.

Tyson shkroi në mbishkrimin e videos: “Një natë jashtë me gruan! Një vajzë e mirë vlen sa një mijë lavire”.

/abc24.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu