Tragjike në Pogradec/ Nënë e bijë mbyten në rezervuarin e fshatit – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë sapo është regjistruar në fshatin Alarup, në Pogradec.
Nënë e bijë janë mbytur tragjikisht në rezervuarin e fshatiti.

 
Viktimat janë banore të fshatit në fjalë, ndërsa vajza në fjalë është e moshës 7-vjeçare.
Nuk dihet në çfarë rrethanash ka ndodhur ngjarja e rëndë, nëse ka qenë aksidentale apo e qëllimshme.
Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.
Në të njëjtin rezervuar, më 31 dhjetor 2018 do të mbytej edhe peshkatari Ramazan Kojtari, 56-vjeç.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu