25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Mbytën

Etiketim: Mbytën

E mbytën me litar 26-vjeçarin dhe e hodhën në rezervuar të...

0
Tre autorët e vrasjes së 26-vjeçarit Martin Çeço, teksa e mbytën me litar dhe e hodhën në rezervuarin e Maliqit, kanë dalë këtë të...

Dy fëmijë mbyten në liqenin e Prushit në Tiranë

0
Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në liqenin e Prushit në Tiranë, ku dy të mitur të moshave 11 dhe 13 vjeç...

Dy persona rrezikuan të mbyten në Palasë, shpëtohen nga policia

0
Shërbimet e Stacionit të Policisë Kufitare në Dhërmi bënë të mundur gjetjen dhe nxjerrjen nga deti të dy personave të cilët rrezikonin të mbyteshin...

Elbasan/ Rrezikojnë të mbyten në një përrua dy turistë

0
Rrezikojnë mbytjen dy turistë në ujërat e rrëmbyer të përroit të Zaranikës në perëndim të Elbasanit. Turistët kishim tentuar të kalonin në anën tjetër por...

E rëndë në Kinë! 7 fëmijë hyjnë në lumë të shpëtojnë...

0
Një tragjedi ka pllakosur qytetin e Mixinit në Kinën jugperëndimore. Mediat lokale raportojnë se një fëmijë kishte rënë në lumë por nuk po...

Po shkonin në shkollë, 9 fëmijë afganë mbyten nga shpërthimi i...

0
Policia afgane njoftoi se nëntë fëmijë kanë vdekur nga shpërthimi i një bombe. Raportohet se fëmijët ishin duke shkuar në shkollë në momentin kur...

Ngjarja tragjike në Pogradec, dëshmitari tregon si u mbytën nënë e...

0
Palombarët kanë nxjerrë trupat e pajetë të nënës dhe vajzës së saj, të cilat humbën jetën tragjikisht pak minuta më parë në rezervuarin e...

U mbytën në rezervuar, nxirren trupat e nënës dhe vajzës së...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec. Nënë e bijë janë mbytur në rezervuarin e fshatit Alarup në Pogradec. Burime nga...

Tragjike në Pogradec/ Nënë e bijë mbyten në rezervuarin e fshatit...

0
Një ngjarje e rëndë sapo është regjistruar në fshatin Alarup, në Pogradec. Nënë e bijë janë mbytur tragjikisht në rezervuarin e fshatiti.   Viktimat janë banore të...

Mbytën tregun me drogë në Tiranë, arrestohen dy grupet e shpërndarësve...

0
Finalizohet operacioni policor i koduar “Bulevardi” nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në bashkëpunim me Seksionin e Forcës së Posaçme të Operacioneve Speciale në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS