E mbytën me litar 26-vjeçarin dhe e hodhën në rezervuar të Maliqit, tre autorët e dyshuar kokëulur në gjykatë

0
215
Gjigandi

Tre autorët e vrasjes së 26-vjeçarit Martin Çeço, teksa e mbytën me litar dhe e hodhën në rezervuarin e Maliqit, kanë dalë këtë të hënë para gjykatës.

Mësohet se tre të arrestuarit janë kushërinj me njeri tjetrin.

Valter e Edlir Mollaj, si dhe Bleti Angjo kanë dalë sot kokëulur para togave të zeza për t’u njohur me masën e sigurisë.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu