Tirane/ OSHEE: Ja zonat ku do te nderpirtet energjia neser – Lajmi i Fundit

0
36
Gjigandi

OSHEE ka njoftuar se për shkak të rikonstruksionit që po bëhet nëpër kabina disa zona do të jenë pa drita ditën e nesërme. Njoftimi: Njoftim për abonentët Tiranë Stakim, data 18 Tetor Vijojnë punimet për rikonstruksionin e kabinave dhe konkretisht, nesër (e premte) 18 tetor, do të kryhen këto stakime të energjisë në oraret dhe zonat si më poshtë 09:00-15:00 Pjesërisht rrugët: “Albanopoli”, “Arben Broci”, “Hysen Xhura”, “Vath Koreshi”, “Mihal Grameno”, “Haki Shehu”, “Kolë Kamsi” “Rruga e Xibrakëve”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu