Tifozët i kërkuan të nxjerrë gjoksin, përgjigjet gazetarja

0
95
blank
Gjigandi

Gazetarja Dileta Leota bëri një dalje tjetër të mrekullueshme në stadiumin “San Paolo”, aty ku u ndeshën Napoli dhe Breshia. Veshja dhe linjat e gazetares rane ne syte e tifozëve napoletanë, të cilët i kërkuan që të nxirrte në pah gjoksin. Përgjigja e Leotës ishte negative, por ajo këtë kërkesë e mori me sportivitet dhe më pas i ka përshëndetur tifozët napoletanë duke ulur paksa rrobat…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu