fbpx
17 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Tifozët

Etiketim: Tifozët

Kjo është koha kur tifozët do të lejohen në stadiume në...

0
Klubet e Premierligës janë duke shpresuar që tifozët do të lejohen të rikthehen në stadiume nga shtatori, teksa kanë filluar të shikojnë kah sezoni...

Tifozët mund të lejohen edhe në Spanjë

0
Ministria e Shëndetësisë së Spanjës është duke vlerësuar nëse mund të lejojë që tifozët e futbollit të kthehen në stadiume kur edicioni të rifillojë...

Klubet e Serie A po punojnë që të rikthejnë tifozët në...

0
Ndërsa pandemia e koronavirusit në Itali vazhdon të lehtësohet, raportohet se Presidenti i Juventus, Andrea Agnelli propozoi rihapjen e pjesshme të stadiumeve të Serie...

Tifozët protestojnë: Një sistem i turpshëm

0
Vazhdon protesta e tifozerive kundër rifillimit të kategorisë kryesore të futbollit italian. Seria A do të rikthehet në fushë në mesin e qershorit pas ndalesës...

Tjetër shtet hap dyert e stadiumeve për tifozët

0
Polonia do të rinisë sezonin sot dhe prej datës 19 qershor dhe stadiumet nuk do të jenë bosh pasi të paktën 25% e tyre...

Premier League me një lajm të madh për tifozët

0
Pas një ndalese të detyruar dymujore, kampionatet kryesore europiane do të rifillojnë. Bundesliga ia ka kaluar të gjithëve me një muaj, duke parë se...

Garanton tifozët e Interit

0
Telenovela Lautaro Martinez vazhdon këtë herë me një episod në favor të Interit. Pavarsisht raportimeve të mediave spanjolle dhe atyre, së fundmi disa deklarata të...

35.3 km/h – Vrapimi i yllit të Bayernit që mahniti tifozët...

0
Mbrojtësi anësor i Bayern Munichut, Alphonso Davies, e dëshmoi shpejtësinë e tij gjatë derbit të së martës kundër Borussia Dortmundit, veçanërisht gjatë një aksioni...

Tifozët kanë mbetur të befasuar me Tysonin

0
Mike Tyson ka bërë një transformim të madh të trupit të tij brenda vetëm dy vjetësh, derisa përgatitet për rikthimin sensacional në boks. 53-vjeçari është...

Shefqet Sinani: Për brohoritje eho, eho në Beograd janë dënuar tifozët...

0
Ish futbollisti i gjeneratës së artë të KF Prishtina, Shefqet Sinani, ka kujtuar për gazetarin Reshat Ibrahimi disa momente nga karriera e tij e...