Termet 4.5 balle ne det prane Shqiperise

0
28

Një tërmet 4.5 ballë eshte regjistruar ditën e sotme në detin Jon fare prane Shqiperise. Sipas te dhenave, edhe pse fenomeni ka qenë i një magnitude shumë të fortë, lëkundjet janë ndjerë shumë pak rënë shumë larg bregut. Tërmeti eshte lokalizuar në pjesën e Greqisë, dhe nuk bëhet me dije për dëme në njerëz apo materiale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu