Të shtëna më armë zjarri në Vlorë, ka të plagosur

0
Gjigandi

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në Radhimë të Vlorës.

Burime për median bëjnë me dije se një person ka mbetur i plagosur nga kjo ngjarje.

Ndërkohë policia dhe ambulanca janë nisur me urgjencë në vendngjarje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu