11 C
Tirana
E premte, 4 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Momentin

Etiketim: momentin

Publikohet video: Dështon atentati ndaj biznesmenit, i shpëton jetën ashensori që...

0
Një atentat ka mbetur në tentativë mbrëmjen e të enjtes në kryeqytet ku dy persona të maskuar dhe me pistoletë në dorë kanë ndjekur...

Dështon atentati ndaj biznesmenit, i shpëton jetën ashensori që ishte i...

0
Një atentat ka mbetur në tentativë mbrëmjen e të enjtes në kryeqytet ku dy persona të maskuar dhe me pistoletë në dorë kanë ndjekur...

Rama përgjigjet nga makina: Për momentin nuk parashikojmë një paketë të...

0
Kryeministri Edi Rama iu është përgjigjur disa pyetjeve të qytetarëve nga makina e tij, duke përzgjedhur prej tyre dhe pronarë të bizneseve të vogla. Në...

Rama optimist: Për momentin nuk do të ketë një mbyllje të...

0
Gjatë përgjigjeve të pyetjeve nga qytetarët, kryeministri Edi Rama është shprehur se për momentin nuk do të ketë një mbyllje të dytë. Por që kjo...

Elbasan/ Konfliktohen me punonjësit e lokalit, arrestohen 2 persona e vihen...

0
Dy persona janë arrestuar ditën e sotme dhe dy të tjerë janë vënë në kërkim në Elbasan, pasi prishën qetësinë publike dhe u konfliktuan...

Salah “tremb” Liverpoolin: Nuk e di ç’do të ndodhë, po shijoj...

0
Mohamed Salah tremb tifozët e Liverpoolit. “Ylli” egjiptian i “The Reds”, i cili luajti një ndër rolet kryesore në suksesin historik të skuadrës së...

Gjyqi i Depp/ Amber Heard përshkruan momentin kur Depp e kërcënoi...

0
Amber Heard tha sot në gjyqin kundër ish-bashkëshortit, yllit të Hollywood Johnny Depp, se kishte frikë për jetën e saj kur sipas saj,...

Detajet që tërheqin vëmendjen e meshkujve që në momentin e parë...

0
Studimet thonë se duhet të kalojnë të paktën 10 sekonda përpara se një mashkull t’i heqë sytë nga portreti i një femre, në takimin...

E konfirmon Silva Bino, shefja e ISHSH është infektuar me COVID-19:...

0
Silvia Bino, shefe e Epidemologjisë së ISHP-së, ka konfirmuar së fundmi se Shefja e Inspektoratit Shëndetësor Shtetëror, Vjollca Braho është e prekur me COVID. Gjatë emisionit “Repolitix”,...

Asistenti i Johnny Depp zbulon momentin që ai kërkoi për divorcin...

0
Ish-ndihmësi i Johnny Depp, Kevin Murphy, i cili punoi për të për 8 vjet para se të linte vendin e punës në vitin 2016,...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS