4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Dhuna

Etiketim: dhuna

Nga dhuna te vjedhja, vihen në pranga 10 persona në Tiranë

0
Dhjetë persona janë vënë në pranga nga policia pasi dyshohet se kanë kryer vepra të ndryshme penale. Policia ka arrestuar një 23-vjeçar pasi akuzohet...

Rritet dhuna në familje, ulen kërkesat për urdhër mbrojtje

0
Rritet dhuna në familje. Të dhënat e policisë tregojnë se numri i rasteve të denoncuara gjatë këtyre 9 muajve, ka qenë më i lartë,...

Plas dhuna në shkollën e mesme në Dibër/ 21-vjeçari dhunohet nga...

0
Një ngjarje aspak normale ka ndodhur gjatë ditës së sotme në një shkollë të mesme në Dibër, ku një 21-vjeçar është goditur nga roja...

Dhuna ndaj të moshuarës në Pejë/ Flet sociologu: Fëmijët i largojnë...

0
Nga Klea Balliu Dy ditë më parë, bëri bujë një video ku shihej një infermiere teksa dhunonte një të moshuar në një azil në Pejë....

Dhuna ndaj të moshuarës, dalin para gjykatës infermieret

0
Tre infermieret e dyshuara për dhunën ndaj të moshuarës kanë dalë para gjykatës. Keqtrajtimi i të moshuarës në qendrën “Orenda” në Pejë ka tronditur opinionin...

Dhuna ndaj të miturit në Shtëpinë e Fëmijës/ Bashkia e Sarandës...

0
Bashkia e Sarandës ka reaguar në lidhje me dhunën e ushtruar në Shtëpinë e Fëmijës. Bashkia mohon akuzat e ngritura në lidhje me dhunën, ku...

Dhuna barbare e nuses ndaj vjehrrës në Berat, reagon policia

0
Policia e Beratit ka reaguar për konfliktin mes nuses e vjehrrës në Dimal, ku kjo e fundit ka marrë dëmtime të rënda në organet...

Nga problemet në shtrat deri tek dhuna, kujtimet e të dashurës...

0
Virginia Vallejo, prezantuesja më e famshme e televizionit në Kolumbi, gruaja më e dëshiruar, diva që të gjithë burrat e dëshironin, ndjeu se ajo...

Dhuna në shkollat e Kosovës vazhdon të jetë në rritje dhe...

0
Dhuna në mes të bashkëmoshatareve në shkollat e Kosovës vazhdon të jetë në rritje dhe shqetësuese. Organizatat për mbrojtjen e fëmijëve po vlerësojnë se...

Rrëfehet i verbri që humbi shikimin nga dhuna barbare në burgjet...

0
Urim Elezi nga Korça, i dënuar politik i cili vuajti më tepër se 3 dekada nëpër burgje të ndryshme të Shqipërisë komuniste, mes dhimbjeve...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS