24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Borxh

Etiketim: borxh

E hodhën në erë me tritol, flet shoku i Aleksandër Sadikajt:...

0
Disa ditë më parë kryeqyteti u trondit nga një ngjarje e rëndë, pasi makina e 27-vjeçarit nga qyteti i Beratit, Aleksandër Sadikaj u hodh...

Vrau nuse e vjehërr, avokati: Autori ka thënë se i kishin...

0
Gjykata e Korçës vendosi të lërë në burg Ali Zilin, autorin e vrasjes së nuse e vjehërr në fshatin Progër të Devollit.Avokati i tij,...

“Borxhi publik në majë, prosperiteti përtokë”/ Meta: Shqipëria në gjendje të...

0
Presidenti i Republikës Ilir Meta përmes një postimi në Facebook ka kërkuar reflektim të menjëhershëm. Ai shprehet se cilësia e jetës së qytetarëve shqiptarë...

Pengmarrje për një fjalë goje/ “Ma bëre borxh, të fus plumbin...

0
Tre të rinj janë në pritje të vendimit të gjykatës pas një hetimi njëvjeçar dhe një sërë rrëfimesh që tregojnë se si ata rrëmbyen...

Modeli shqiptar i martuar me miliarderen kineze: Më kërkojnë lekë borxh...

0
Rolando Lekaj është i martuar me një miliardere kineze. Modeli dhe sipërmarrësi shqiptar, Rolando Lekaj, i cili prej 8-vitesh jeton në Hangzhou, Shanghai ishte i...

Pasi humbi pasurinë, Johnny Depp zbulon se ka edhe një borxh...

0
Johnny Depp ka pohuar se ka ngelur trokë pasi humbi të gjithë pasurinë e fituar nga filmat. Bëhet fjalë për një shumë prej 650...

Marrëveshja e 5 qershorit/ Rama-Bashës: Mos na provokoni! S’ua kemi borxh...

0
Kryeministri Edi Rama vazhdon t’i bëjë thirrje Bashës për çështjen e marrëveshjes së 5 qershorit, ku përsërit thirrjen që opozita jashtë parlamentit t’i lërë...

“S`ua kemi borxh as ne as populli”, Rama: Një këshillë miqësore...

0
Kryeministri Edi Rama ka komentuar reagimet e opozitës lidhur me reformën zgjedhore duke theksuar se nuk e ka prishur marrëveshjene 5 qershorit. Rama...

‘Keni marrë 1.1 miliard euro borxh, sa u dhatë shqiptarëve’- plas...

0
Debate të shumta po zhvillohen në Open në Top Channel ku është e ftuar ministrja e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj. Një debat i...

Soko: Rama nuk fiton mandat të tretë, ka marrë 6,3 mld...

0
I ftuar në emisionin ''Arena'', ekonomisti Pano Soko tha se kryeministri Edi Rama nuk do të fitojë një mandat të tretë. Sipas tij, Rama ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS