Ballina Etiketimet Ai

Etiketim: ai

Inagurmimi i ambienteve të reja të Komitetit Olimpik Shqiptar/ Rama: Një...

0
  Kryeministri Rama në një intervistë për mediat pas inagurimit të ambienteve të reja të KOKSH, është shprehur se është e rëndësishme që fëmijët të...

Djali i Ancelottit në kundërsulm: Më akuzonin për nepotizëm, por unë...

0
"Jo i përshtatshëm", "i rekomanduar" dhe mbi të gjitha "biri i trajnerit". Davide Ancelotti ka dëgjuar shumë në karrierën e tij përkrah babait të...

Leo Messi i futet aktrimit, merr pjesë në serialin argjentinas: Ai...

0
Në fund të fundit, Leo Messi ka edhe pak vite deri në përfundimin e një karriere të mrekullueshme, por ylli argjentinas mund të mendojë...

Faleminderit që i mbani dyert hapur për ne/ Përfaqësuesi i Bosnjë...

0
Kryetari i Këshillit të Ministrave të Bosnje Hercegovinës, Zoran Tageltija, në fjalën e tij në samitin në Ohër ka falenderuar publikisht nismëtarët e Ballkanit...

Akuza e fortë e Haaland: Ai më quajti kurvë, më tha...

0
Shkëndijat fluturuan mes Haaland dhe Alexander Milosevic në ndeshjen e zhvilluar ndërmjet Norvegjisë dhe Suedisë. Të paktën kjo është ajo që del nga fjalët...

Nëse fle me të, ai nuk do të të dojë më

0
Ka cilësi të ndryshme që meshkujt kërkojnë te partneret e mundshmeDashuria mund të jetë magjike, misterioze dhe e pashpjegueshme, por nuk është e rastësishme...

Një baba i pashpirt si Eto’o, mohon krijesën e vet. Fëmija...

0
Gjykata vendosi që Samuel Eto'o duhet të paguajë një kompensim mujor për Erika do Rosario, e cila është vajza e tetë e ish-futbollistit (e...

Nga Komisioni Hetimor për Investimet Strategjike, tek ai për Reformën Zgjedhore...

0
Në mbledhjen e sotme të grupit parlamentar të PD janë miratuar emrat e deputetëve që do të dërgohen në Kuvend për përbërjen e Komisioneve...

Shokon tifozi argjentinas, merr kafkën e gjyshit në ndeshje: Ai brohoriti...

0
Gabriel Aranda, një tifoz i thekur i skuadës argjentinase Racing Club de Avellaneda, mori një "hajmali" shumë jokonvencionale me vete për ndeshjen e ekipit...

Pique zbulon arsyet pse ai dhe Shakira nuk janë martuar ende

0
Gerard Pique dhe Shakira janë në lidhje që nga viti 2011, por asnjëherë nuk kanë thënë "po" në altar. Janë të shumtë ata që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24