Shperthen Ngjela ndaj Sejaminit: “Me di per budalla ti mua”?! – Lajmi i Fundit – Lajme

0
94
blank
Gjigandi

Debati kësaj radhe është bërë mes avokatit Spartak Ngjela dhe analistit Neritan Sejamini. Gjithçka nisi kur Sejamini tha se Ngjela e ka kollaj kur thotë që reformën po e bëjnë reformën. “Është fakt, se thëm unë, më di për budalla ti mua”- tha Ngjela. “Jo, e the këtë. Reformën po na e bën Amerika dhe jemi rehat”- tha Sejamini. “Reforma është votuar nga Kushtetuta. Se kam votuar unë Kushtetuën”- ndërhyri sërish Ngjela. “Kushtetuta është shkeluar në çdo aspekt të saj. Kur duhet të ngritej, SPAK-u dhe Gjykata Kushtetuese. Apo këto s’janë shkelje. Del dhe thua se reformën po e bën Amerika, të an japë edhe bukë Amerika dhe të rrimë rehat të gjithë”- i tha Sejamini./TCH

Lexo edhe:  PD, Kandidatët nga anëtarësia/ Basha njofton partinë për përzgjedhjen e garuesve për deputet dhe bashki

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu