Samsung ndan aksidentalisht foto të telefonit të ri

0
18
Gjigandi

Samsung ndau aksidentalisht me ndjekësit e tij foto të një pajisje që ende nuk ka dalë në treg në faqen zyrtare.
Sipas Max Weinbach, i cili nxjerr shpesh informacione të fshehta rreth pajisjeve të Samsing, kompania aksidentalisht ndau një foto që shfaqte Galaxy Note 20 Ultra.
Pajisja ka një ngjyrë të bronxtë dhe u shfaq në faqet zyrtare për Rusinë, Ukrainën dhe Kinën.
Fotot tregojnë se telefoni do të ketë nëj lente për telefoto.
Samsung do të nxjerr në treg linjën e telefonave Galaxy 20 në shkurt. Ata vijnë në 3 modele.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu