Ballina Etiketimet Telefonit

Etiketim: telefonit

Arrestohet 23-vjeçari në Përmet, vinte baste sportive nëpërmjet telefonit

0
Policia në Permet ka goditur një rast të organizmit të lojërave të fatit në kundërshtim me ligjin, duke arrestuar shtetasin K.H, 23 vjeç, si...

Vendosnin skedina përmes telefonit, arrestohen 3 persona në Korçë, në kërkim...

0
Tre persona janë arrestuar nga policia e Korçës pasi në dy lokalet në pronësi të tyre, vendosnin skedina përmes telefonit. Uniformat blu njoftojnë se në...

Studiuesit ngrenë alarmin, si po ndikon në plakjen tuaj qëndrimi para...

0
Me kënaqësitë dhe fantazitë që sjellin smartphon-ët, shumë njerëz kalojne orë të gjata duke i ngulur sytë në telefonat e tyre. Përveçse mund të ketë...

Motorola paralajmëron ardhjen e telefonit të ri të menqur me kamerë...

0
Motorola përmes një "tejzeri" ka paralajmëruar ardhjen e një telefonit të ri të mençur, i cili do të ketë kamerë mjaft të fuqishme prej...

“Bugu” që shpenzon shpejtë baterinë e telefonit tuaj që funksionon me...

0
Aplikacioni i njohur falë një "bugu", po vazhdon të përdor kamerën e telefonit edhe pasi që ajo minimizohet.Një numër i madh i aplikacioneve po...

Mashtrim mes telefonit! Hetimi shqiptar dhe gjerman: Call Center-at grabitën shtetas...

0
73 persona u identifikuan si të implikuar në një skemë mashtrimi që iu përvetësoi shtetasve gjermanë shuma të konsiderueshme eurosh.Hetimi shqiptaro-gjerman zbuloi skemën e...

Ekranet e telefonit janë më rezistues: Mbrojtja e coronavirusit gjithashtu po...

0
Ne e dimë se cila është pjesa më e prekshme e çdo telefoni të zgjuar – sipërfaqja e xhamit. Pa marrë parasysh sa e mbani...

​Ekranet e telefonit janë më rezistues: Mbrojtja e koronavirusit gjithashtu po...

0
Ne e dimë se cila është pjesa më e prekshme e çdo telefoni të zgjuar - sipërfaqja e xhamit. Pa marrë parasysh sa e mbani...

Mënyra e duhur për dezinfektimin e telefonit celular

0
Njerëzit, dashje pa dashje, janë të varur ndaj telefonit celular. Atë e mbajmë gjithnjë në duar, ua japim të tjerëve dhe e lëmë në...

Samsung sjell ‘veshje antibakteriale’ që i mban viruset larg telefonit tuaj

0
Një veshje e veçantë për telefonat inteligjentë Samsung thuhet se i mban viruset larg telefonit tuaj. Sidomos në kohën e coronavirusit, është e rëndësishme t’i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24