fbpx
14 C
Tirana
Monday, March 30, 2020
Ballina Etiketimet Telefonit

Etiketim: telefonit

Spikerja e njohur e lajmeve: Të ftuarit pas intervistës në studio...

0
Anjola Hamzaj është një ndër spikeret më simpatike të lajmeve. Ajo gjithmonë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me sytë e saj të bukur të...

Numri i telefonit, hakimi me i demshem qe mund te keni...

0
Shumë njerëz, kur duan të mbrojnë të dhënat personale, ruajnë më shumë PIN-in ose kartën e bankës. ...

Dëmet që ju shkakton përdorimi i telefonit para gjumit

0
Cila është gjëja e fundit që bëni para se të flini? A lexoni ndonjë libër, meditoni? Me siguri që ju nuk bëni ndonjërën nga...

Shpërndarësit të mallit i gjenden veç parave, bizhutë-peng nga klientët dhe...

0
Policia e Shkodrës arrestoi një shpërndarës kokaine dhe identifikoi disa të tjera që vepronin në lokalet e natës në qarkun e Shkodrës. Falë operacionit...

Përdorimi me orë të zgjatura i telefonit ‘armiku’ i syve për...

0
Nëse vite me parë fëmijët me syze optike numëroheshin me gishta në shkollë, sot, në çdo klasë është i konsiderueshëm numri i tyre. Mjekët fajësojnë...