31.5 C
Tirana
E shtunë, 2 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Hidrokarburet kuriozitete

Etiketim: hidrokarburet kuriozitete

Sa herë në javë duhet t’i lani flokët gjatë verës? Ja...

0
Flokët janë një shënjestër e lehtë e rrezeve të dëmshme të diellit, pluhurit dhe faktorëve të tjerë dëmtues që gjenden në ajër. Përpos...

Receta çudibërëse! Arrat e pabëra dhe mjalti kurojnë çdo sëmundje që...

0
Arrat e pabëra jeshile me mjaltë, janë një kurë fantastike për shëndetin tonë. Kjo është një recetë shumë e vjetër. Ajo lehtëson...

Vezë dhe vaj ulliri! Ushqimi më i shijshëm dhe një kurë...

0
Me rreth shtatë gram proteina, vezët janë një nga mënyrat më të shëndetshme për të filluar ditën tuaj. Por lloji i vajit që...

Gjenet që janë trashëguar nga Neanderthals para 60,000 viteve, po shtojnë...

0
Njerëzit mund të kenë një rrezik më të madh vdekje nga koronavirusi nëse kanë një grup të caktuar gjenesh të trashëguara nga...

Qimet dhe pushi i fytyrës po u nxinë jetën! Kjo është...

0
Vera sapo ka ardhur dhe duket sikur ka zgjuar tek femrat deshiren per te eleminuar nje here e mire te gjitha qimet...

Ushqime të përditshme që dëmtojnë veshkat tuaja

0
Veshkat luajnë një rol shumë të rëndësishëm në trupin tuaj. Ato janë përgjegjëse për largimin e mbeturinave përmes urinës, prodhimin e hormoneve...

Samsung ndan aksidentalisht foto të telefonit të ri

0
Samsung ndau aksidentalisht me ndjekësit e tij foto të një pajisje që ende nuk ka dalë në treg në faqen zyrtare. Sipas Max...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS